Vrijedna donacija NUB BiH Srednjoškolskom centru Hadžići

Darovanje knjiga je predivan čin koji ima brojne pozitivne efekte kako na darivaoca tako i na primaoca. Darujući knjige, dijelimo znanje i informacije sa drugima. Knjige su izvor obrazovanja, inspiracije i raznolikosti, pa darivanje knjiga predstavlja čin dijeljenja resursa koji može obogatiti živote drugih. Stoga nas je jučer posebno obradovala posjeta predstavnika Nacionalne i univerzitetske biblioteke Bosne i Hercegovine koji su ovom prilikom školskoj biblioteci uručili vrijedan poklon. Tako je naša biblioteka od jučer bogatija za 87 knjiga iz oblasti književnosti kao i stručnih naslova. Darivanje knjiga je gest koji traje, pružajući zadovoljstvo i korist dugi niz godina. Stoga se zahvaljujemo NUBBiH na ovom vrijednom poklonu. Nadamo se da će darovane knjige pronaći put do korisnika.