Odjeljenje III

ODJELJENJE: III-1
RAZREDNIK: Zukić Melisa
ŠKOLA: GIMNAZIJA (društveno i prirodno izborno područje)

DRUŠTVENO IZBORNO PODRUČJE

  1. BAJRIĆ ALEM
  2. BANDIĆ AMINA
  3. BEĆA OMAR
  4. BEGIĆ ADI
  5. BRDAR NEILA
  6. FATIĆ LEJLA
  7. FEJZIĆ SAMRA
  8. HORMAN AMAR
  9. KABULOVIĆ MUHAMED
  10. KARO ANESA
  11. KURGAŠ SUMEJA
  12. MADŽAK AMAR
  13. SUĆESKA ADNA
  14. ŠABANOVIĆ ELVIR
  15. TERZIĆ OMER

PRIRODNO IZBORNO PODRUČJE

  1. BAŠIĆ AMILA
  2. DRINA SELMA
  3. DUPOVAC AIDA
  4. IBRICA ADNA
  5. KALETA MAJA
  6. KATKIĆ ALMEDINA
  7. KRČALO NEĐMINA
  8. MEHREMIĆ ANISA
  9. SEJMENOVIĆ LAMIJA
  10. SMAJEVIĆ ILHANA

ODJELJENJE: III-2
RAZREDNIK: Slipac Halil
ŠKOLA: MAŠINSKA TEHNIČKA
ZANIMANJE: MAŠINSKI TEHNIČAR KONSTRUKTOR NA RAČUNARU

  1. BAŠIĆ ILHAN
  2. BRKIĆ ADNAN
  3. ČOLO SEDINA
  4. ČOMOR ADEL
  5. DRINA AMAR
  6. EJUBOVIĆ ASAD
  7. ELEZOVIĆ KENAN
  8. FEJZIĆ SAMRA
  9. FIŠO MUFID
  10. GORAN HAMZA
  11. KOKOR ALDIN
  12. KURGAŠ HAMZA
  13. LIČINA BENJAMIN
  14. MUHIBIĆ IRHAD
  15. MUHIĆ ADNAN
  16. NOVALIĆ MITHAT
  17. SADIKOVIĆ ALEN
  18. SELIMOVIĆ AJLA
  19. STRUGA KERIM
  20. SULJEVIĆ HARIS
  21. SULJIĆ EMIL
  22. ŽIKO EDAD

ODJELJENJE: III-3
RAZREDNIK: Teskeredžić Senada
ŠKOLA: GRAĐEVINSKA TEHNIČKA
ZANIMANJE: ARHITEKTONSKI TEHNIČAR

  1. BIČEVIĆ ADNA
  2. ČOMOR EDIN
  3. JAŠAR TARIK
  4. KALETA DINO
  5. LUČKIN IBRAHIM
  6. MEĐEDOVIĆ HIVZIJA
  7. OPUTA TARIK
  8. SIPOVIĆ EMIR
  9. ŠEHIĆ AJLA
  10. ŠOLJANIN ENA
  11. TELAREVIĆ MELINA
  12. ŠABANOVIĆ AMINA

ODJELJENJE: III-4
RAZREDNIK: Hamzagić Semiha
ŠKOLA: POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA
ZANIMANJE: PREHRAMBENI TEHNIČAR

  1. BAJRIĆ ELDIN
  2. BEĆIROVIĆ BELMA
  3. ČIČKO EMRA
  4. ČOMOR AZRA
  5. ČOMOR EDIN
  6. ĆATIĆ REJHANA
  7. ĐELILOVIĆ MERVANA
  8. EJUBOVIĆ AJLA
  9. ELEZOVIĆ ALDIJANA
  10. GEGIĆ MAIDA
  11. HODŽIĆ HAMZA
  12. KAMENICA ALMINA
  13. KLADNIČANIN SELMA
  14. LIHOVAC EMINA
  15. MARIĆ SANINA
  16. MASLEŠA ALDIN
  17. MUHIBIĆ ALMINA
  18. NERADIN JASMIN
  19. ODOBAŠIĆ ALEN
  20. RIBIĆ EMINA
  21. SIDRAN JASMIN
  22. SLOBODA AMAR
  23. STRUGA NEĐMA
  24. SUBAŠIĆ ADISA
  25. TOPALOVIĆ DŽEJNA
  26. TOPALOVIĆ NEJRA
  27. VADIĆ IVANA
  28. ZAMETICA ALMIRA

ODJELJENJE: III-5
RAZREDNIK: Rahmanović Jasmina
ŠKOLA: UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA
ZANIMANJE: TURISTIČKI TEHNIČAR

  1. ADŽAMIJA ALEN
  2. BANDIĆ HARIS
  3. ČOVIĆ DINAN
  4. DELIĆ MIRZAD
  5. DUVNJAK AMELA
  6. ĐELILOVIĆ ALMA
  7. ĐUDERIJA MAID
  8. ELEZOVIĆ NAIDA
  9. ELEZOVIĆ VELIDA
  10. HALILOVIĆ AJLA
  11. HALILOVIĆ DENIS
  12. HASANOVIĆ AJLA
  13. HASANOVIĆ JASMINKA
  14. HRNJIĆ AJLA
  15. KARAVDIĆ MELVINA
  16. KORIĆ SELMA
  17. KUSTURA EMIR
  18. LIBRIĆ ALLI
  19. LIHOVAC ADELINA
  20. MADŽAK DALILA
  21. OMEROVIĆ HIND
  22. PEKSIN ALMINA
  23. RAHMANOVIĆ SENAD
  24. ŠAHIĆ MUHAMED
  25. ŠEHIĆ MERIMA
  26. ŠEHO BENJAMIN
  27. TIRO ENSAR

ODJELJENJE: III-6
RAZREDNIK: Gušo-Tabaković Nermina
ŠKOLA: MAŠINSKA STRUČNA
ZANIMANJE: AUTOMEHANIČAR, PLINSKI I VODOINSTALATER

AUTOMEHANIČAR

  1. BABEROVIĆ ERVIN
  2. BEGIĆ AMIR
  3. ELEZOVIĆ RUSMIR
  4. FATIĆ VEDAD
  5. KEČO NERMA
  6. KORO AMAR
  7. MUSTAJBEGOVIĆ ADIN
  8. NUHANOVIĆ AID
  9. RAŠČIĆ EMIN

PLINSKI I VODOINSTALATER

  1. FATIĆ ANEL
  2. HEBIBOVIĆ DINO
  3. HODŽIĆ HADIS
  4. KEREŠ ASMIR
  5. KEŠKO ALDIN
  6. KOPIĆ ALDIN
  7. MAHMUTOVIĆ MIRZA
  8. MASLEŠA MADŽID
  9. MERDŽANOVIĆ DENIS
  10. MRKONJA KEMO
  11. SEJDINI ALDIN
  12. SMAJLOVIĆ ELMIR

ODJELJENJE: III-7
RAZREDNIK: Turčinović Ifeta
ŠKOLA: MAŠINSKA STRUČNA, DRVOPRERAĐIVAČKA
ZANIMANJE: BRAVAR, STOLAR

BRAVAR

  1. AVDOVIĆ AMSAL
  2. BAŠOVIĆ EMIR
  3. BEJTIĆ HAMZA
  4. ČOLO SANIN
  5. DOLOVAC REDŽEP
  6. DŽEKO ERNAD
  7. ĐEKO MIRNES
  8. HARBA EDIN
  9. KRČALO ADIN
  10. KRČALO ELDAR
  11. KREČINIĆ ELDAR
  12. MASLO BENJAMIN
  13. SELIMOVIĆ NERMIN
  14. STRUJIĆ BENJAMIN
  15. SVRAKA ELMEDIN
  16. ZAHIROVIĆ NEDIM

STOLAR

  1. BEGIĆ KENAN
  2. BIRDŽO ENES
  3. BITINOVIĆ DŽEMAL
  4. ĐOZO ALMEDINA
  5. HROMO HAMDO
  6. JAHIĆ AJDIN
  7. KEČO MIRZA ?
  8. MEHMEDIĆ HIKMET
  9. ŠEHIĆ MEDARIS

ODJELJENJE: III-8
RAZREDNIK: Ćatić Nusreta
ŠKOLA: TEKSTILNA STRUČNA
ZANIMANJE: KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ

KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ

  1. BAJRIĆ HANA
  2. BAŠIĆ AJLA
  3. DAUTOVIĆ ALMEDINA
  4. HUJIĆ ALMEDINA
  5. HUJIĆ MIRNESA
  6. JAHIĆ SUMEJA
  7. JELEŠKOVIĆ SARA
  8. KADIĆ EMINA
  9. KALTAK RIFETA
  10. KEŠKO SANITA
  11. KUČEVIĆ EDINA
  12. MUJIČIĆ EMINA
  13. MURTIĆ AMINA
  14. SIVRO ADISA
  15. SPREČO EMINA
  16. TAHIROVIĆ AMELA
  17. ZILJKIĆ AMINA

ODJELJENJE: III-9
RAZREDNIK: Mušić Alma
ŠKOLA: STRUČNA ŠKOLA USLUŽNIH DJELATNOSTI, DRVOPRERAĐIVAČKA STRUČNA
ZANIMANJE: FRIZER-VLASULJAR

FRIZER-VLASULJAR

  1. ARNAUTOVIĆ TARIK
  2. BALIĆ EDINA
  3. BILALOVIĆ EMELA
  4. BILALOVIĆ IRMA
  5. BOJA AMINA
  6. ELEZOVIĆ EJLA
  7. FETAHOVIĆ DŽEJLA
  8. HODŽIĆ UMIHANA
  9. IŠERIĆ ALENA
  10. KAHRIMAN AJDIN
  11. KAHVIĆ AMRA
  12. KAJMOVIĆ ADNAN
  13. KAZIĆ AMILA
  14. KRŠO ISMAR
  15. KUSTUR A DŽENETA
  16. MASLO ARMANA
  17. MERDŽANOVIĆ ADNA
  18. MUJKIĆ EMELA
  19. OMERBEGOVIĆ AMINA
  20. OMIĆ NEJRA
  21. PINTOL AIDA
  22. SUŠIĆ AJLA
  23. ŠUBO EMIR
  24. VATRIĆ AMINA