Odjeljenje I

ODJELJENJE: I-1
RAZREDNIK: Ruhotina Sabina
ŠKOLA: GIMNAZIJA – opća gimnazija

  1. BAJRAKTAREVIĆ AMINA
  2. BLAŽEVIĆ LAMIJA
  3. ČIČKO ADNA
  4. DJERLEK ANESA
  5. DŽAFIĆ IBRAHIM
  6. ĐELILOVIĆ ELDIN
  7. FATIĆ AMILA
  8. HASIĆ ADNA
  9. HASIĆ AMNA
  10. HUKIĆ GAIBIJA
  11. IBRAHIMOVIĆ AMELA
  12. ISLAMOVIĆ ALEN
  13. KALEM AJLA
  14. KARIŠIK AZRA
  15. KORO SARA
  16. MASLEŠA ILMA
  17. MASLO ANESA
  18. RAMOVIĆ DAVUD
  19. SEJMENOVIĆ HANA
  20. SMAJLOVIĆ BERINA
  21. SUĆESKA HAMZA
  22. ŠLJIVO AJLA
  23. ŠOŠIĆ AZRA
  24. TABAK ANEL
  25. TOPALOVIĆ DINO

ODJELJENJE: I-2
RAZREDNIK: Dupovac Edib
ŠKOLA: MAŠINSKA TEHNIČKA
ZANIMANJE: MAŠINSKI TEHNIČAR KONSTRUKTOR NA RAČUNARU

  1. ČOVIĆ ADI
  2. DRINA AJDIN
  3. DUPOVAC ADIN
  4. DUPOVAC ANES
  5. DUPOVAC TARIK
  6. ĐELILOVIĆ ALDIN
  7. FIŠO ADIS
  8. HODŽIĆ KENAN
  9. HUBIJAR ALMEDIN
  10. ISIĆ AJDIN
  11. KADIĆ AJLA
  12. KALEM ADIN
  13. NERADIN BAKIR
  14. SINANOVIĆ TARIK
  15. ŠARIĆ ANES
  16. VOLODER MERJEM
  17. ŽIKO AMEL

ODJELJENJE: I-3
RAZREDNIK: Đogić Elma
ŠKOLA: GRAĐEVINSKA TEHNIČKA
ZANIMANJE: ARHITEKTONSKI TEHNIČAR

  1. BOSTANDŽIĆ ALMIR
  2. DERVIŠEVIĆ UMA
  3. DŽAMBAS ESMERALDA
  4. DŽILITOVIĆ AMINA
  5. FIŠO EMIRA
  6. GLJIVA AJLA
  7. GRLICA ALIJA
  8. HASANOVIĆ ILVANA
  9. HASIĆ ALDIJANA
  10. HODŽIĆ EMA
  11. HRNJIĆ LAMIJA
  12. KAJTAZAJ MERIMA
  13. KARIĆ AMINA
  14. KAROVIĆ EMELA
  15. MUSIĆ EMRAH
  16. NUMANOVIĆ MELIHA
  17. OMEROVIĆ SAMIRA
  18. OSMANOVIĆ NARIS
  19. PAČO ILLDA
  20. PINJIĆ MERISA
  21. SELMANI AZRA
  22. ŠEHIĆ TARIK
  23. TERMIZ EMA

ODJELJENJE: I-4
RAZREDNIK: Karačić-Nasufović Selma
ŠKOLA: POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA
ZANIMANJE: PREHRAMBENI TEHNIČAR

  1. ĆUTAHIJA MIRZA
  2. BAJRIĆ VELID
  3. BEĆIROVIĆ INES
  4. BEŠO AMINA
  5. BULUT ADIS
  6. BURZIĆ ALEM
  7. DIZDAREVIĆ AJDIN
  8. HASIĆ EMINA
  9. HORMAN EDINA
  10. KATKIĆ HAZIM
  11. KATKIĆ SANELA
  12. KEČ SEMIR
  13. LIHOVAC ENISA
  14. MANDAL BERINA
  15. MUHIBIĆ AIŠA
  16. MUHIBIĆ LEJLA
  17. OMEROVIĆ SAMRA
  18. PAČARIZ NERMINA
  19. PEZO AMAR
  20. RASTODER ALIJA
  21. SMAJLOVIĆ ADNA
  22. ŠAHIĆ AMNA
  23. ŠEHIĆ BILAL

ODJELJENJE: I-5
RAZREDNIK: Matić Stanislava
ŠKOLA: UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA
ZANIMANJE: TURISTIČKI TEHNIČAR

  1. ALIHODŽIĆ AMINA
  2. DUPOVAC VEDAD
  3. DŽELKO BELMIN
  4. ĐINO ADNAN
  5. ĐINO AMNA
  6. ĐOGO LEA
  7. ĐOZIĆ ALDIN
  8. EJUBOVIĆ EMINA
  9. HODŽIĆ FARIS
  10. HODŽIĆ SEMINA
  11. IMAMOVIĆ DŽULEJBIB
  12. ISLAMOVIĆ SEMIN
  13. JAHIĆ NAĐA
  14. KOZIĆ EDINA
  15. KULDIJA ADELA
  16. MEHIĆ LARISA
  17. MILIŠIĆ MEHMED
  18. OMEROVIĆ HUMEJD
  19. PEKSIN EDNA
  20. SADIKOVIĆ MIRZA
  21. ŠAHOVIĆ DŽEJLANA
  22. ŠUNJ EMIR
  23. ZULOVIĆ LEJLA

ODJELJENJE: I-6
RAZREDNIK: Šarić Alma
ŠKOLA: MAŠINSKA STRUČNA
ZANIMANJE: AUTOMEHANIČAR, PLINSKI I VODOINSTALATER

AUTOMEHANIČAR

  1. ARNAUT BELMIN
  2. AHMETOVIĆ UBEJD
  3. ČIČAK HARIS
  4. ĆATIĆ KENAN
  5. ELEZOVIĆ RIJAD
  6. FATIĆ ADI
  7. HAMZIĆ KENAN
  8. HERAC ADVIN
  9. HUJIĆ ARMIN
  10. KEREŠ JASMIN
  11. KEŠKO ESMIR
  12. KREČINIĆ VEDAD
  13. KURTAJ ADMIR
  14. MUMBAŠIĆ EMIR
  15. OMEROVIĆ ELMIN
  16. PRAZINA ELDIN
  17. ŠAHIĆ SANEL
  18. ŠURKOVIĆ NERMIN

PLINSKI I VODOINSTALATER

  1. DURIĆ ERMIN
  2. ĐIVER EMIL
  3. ELEZOVIĆ RUZMN
  4. HASEČIĆ OMAR
  5. HASIČIĆ ABDULKADIR
  6. MASLEŠA HALIL
  7. MEMIĆ SENID
  8. SMAJIĆ ALIJA
  9. SMAJLOVIĆ AMER
  10. SOFTIĆ EMIL
  11. TUFANKIJI MUHAMED

ODJELJENJE: I-7
RAZREDNIK: Imširpašić Jasmina
ŠKOLA: MAŠINSKA STRUČNA / GRAĐEVINSKA STRUČNA
ZANIMANJE: BRAVAR, STOLAR

BRAVAR

  1. BEGANOVIĆ HARUN
  2. BEGANOVIĆ ISMET
  3. HUJIĆ ALI
  4. KURTOVIĆ HARIS
  5. LIČINA AHMET
  6. MEHREMIĆ DANIAL
  7. MEMIĆ AMIR
  8. MURATOVIĆ JASMIN
  9. MUŠANOVIĆ MIRNES
  10. ODOBAŠIĆ ALDIN
  11. POLIGANOVIĆ SANDI
  12. SALIHAGIĆ AMEL
  13. TARAHIJA ASMIR

KERAMIČAR

  1. BAŠIĆ MELID
  2. BEGANOVIĆ ADMIR
  3. BEŠIĆ ELDAR
  4. BOŠNJAK TALHA
  5. ČAUŠEVIĆ HARIS
  6. ĆOSIĆ ADEL
  7. KARKELJA ARNES
  8. KATKIĆ DENIS
  9. KULDIJA AMOR
  10. PEPIĆ REJHAN
  11. SALIHAGIĆ ADIL
  12. ŠKRIJELJ EMIR
  13. IKANOVIĆ HALID

ODJELJENJE: I-8

RAZREDNIK: Kazazović Enes
ŠKOLA: TEKSTILNA STRUČNA, DRVOPRERAĐIVAČKA STRUČNA ZANIMANJE: KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ, STOLAR

KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ

  1. BAŠIĆ HAMZA
  2. BIBULJICA ELMA
  3. ĆELO LAJLA
  4. ČUČAK AJLA
  5. DURAN NIHADA
  6. DURIĆ IRMELA
  7. ĐENDUŠIĆ ILHANA
  8. HAĆIMIĆ ADELA
  9. HUSEINOVIĆ SEGMEDINA
  10. ISAKOVIĆ ZADA
  11. KAROVIĆ LARISA
  12. KARUP IRMA
  13. KEŠKO AJŠA
  14. MASLEŠA LAMIJA
  15. MEMIĆ NEJLA
  16. REDŽEPOVIĆ ERNA
  17. SELIMOVIĆ MERIMA
  18. SULJKIĆ SARA
  19. VLADAVIĆ ALDIJANA
  20. ZEĆIRI MIRSADA
  21. ZEKIRI EMRA
  22. BOŠNJAK HATIDŽA

STOLAR

  1. BOSNIĆ ZEID
  2. ČOLO ADI
  3. FATIĆ IZET
  4. GURDA AL-EDAH
  5. JAHIĆ LEJLA
  6. MURIĆ AMIN
  7. ŠAHIĆ BILAL

ODJELJENJE: I-9
RAZREDNIK: Katana Rasim
ŠKOLA: STRUČNA ŠKOLA USLUŽNIH DJELATNOSTI, UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA
ZANIMANJE: FRIZER-VLASULJAR, KUHAR

FRIZER – VLASULJAR

  1. ČUTUNA HAMZA
  2. ĆELO SANIN
  3. DAUTOVIĆ ELDA
  4. GLJIVA NEJLA
  5. HINDIĆ EMINA
  6. HODŽIĆ AIŠA
  7. KAHVIĆ AMMAR
  8. KUSTURA EMINA
  9. LINGO LEJLA
  10. MALČINOVIĆ ALMEDINA
  11. MUSTAFIĆ ŠEJLA
  12. PINJIĆ ADNELA
  13. RIZVAN NEJRA
  14. TABAK SARAH
  15. ZULFOVIĆ IRMA

KUHAR

  1. BIČO AJDA
  2. DRINA INES
  3. DŽAMBAS ANESA
  4. ĐOZO ADIN
  5. HAJDAREVIĆ SELMA
  6. HUJIĆ ALVIN
  7. JAHIĆ ARMIN
  8. KORO FEĐA
  9. MEHIĆ ALBIN
  10. SELIMOVIĆ AIDA
  11. STRUGA ADNAN
  12. TRGO ALMINA