Odjeljenje II

ODJELJENJE: II-1
RAZREDNIK: Dželilović Majda
ŠKOLA: GIMNAZIJA

  1. CAMOVIĆ AIŠA
  2. ČOMOR ADELA
  3. DELALIĆ RIJAD
  4. DŽINIĆ ENA
  5. ĐOZO AMINA
  6. FAZLIĆ ALI
  7. HADŽIĆ AMIR
  8. HAJDAREVIĆ SUMEJA
  9. HAMZIĆ EMINA
  10. HODŽIĆ NERMA
  11. KALETA ELDAR
  12. KAZAZOVIĆ FARUK
  13. MEMIĆ SELMIR
  14. OMEROVIĆ ADEM
  15. RIZVO ELDAR
  16. SUBAŠIĆ HANA
  17. SUBAŠIĆ NERMANA
  18. ŠETA LAMIJA
  19. TELAREVIĆ AMAR
  20. ZELIĆ DŽEJLA

ODJELJENJE: II-2
RAZREDNIK: Šehić Jasna
ŠKOLA: MAŠINSKA TEHNIČKA
ZANIMANJE: MAŠINSKI TEHNIČAR KONSTRUKTOR NA RAČUNARU

  1. BAJRIĆ ALMIR
  2. BUŽO ENIS
  3. ČIČKO ANER
  4. DZANO FARIS
  5. FEJZIĆ NEDIM
  6. HABIBIJA ZIJAD
  7. HARBAŠ NURULAH
  8. IMAMOVIĆ HAMZA
  9. JAHIĆ EDO
  10. JAPALAK EMIR
  11. KADRIĆ EMINA
  12. KAKNJAŠEVIĆ ELDAR
  13. MUJKIĆ ADIN
  14. PEKMEZ JASMIN
  15. REŠIDOVIĆ ANEL
  16. RUSTEMI MUHAMEDALI
  17. SULJIĆ ERDAN
  18. SUBAŠIĆ HASAN
  19. ŠABIĆ TARIK
  20. ŠAHIĆ MUNIB
  21. ŠUPUK EDHEM

ODJELJENJE: II-3
RAZREDNIK: Fejzić Kemal
ŠKOLA: GRAĐEVINSK TEHNIČKA
ZANIMANJE: ARHITEKTONSKI TEHNIČAR

  1. AHMETOVIĆ AMAR
  2. ALADŽUZ ZAJRA
  3. BEĆIROVIĆ SENAID
  4. BJELIĆ AJLA
  5. DIVOVIĆ ENA
  6. FIŠO HANA
  7. HADŽAJLIĆ BENJAMIN
  8. HALVADŽIJA AMIN
  9. JAKUPOVIĆ SEGMEDINA
  10. MUČAJ EDIS
  11. MUHIBIĆ MEDARIS
  12. MUNIKOZA NEZIM
  13. PAMIĆ AMAR
  14. PECIKOZA NEDŽADA
  15. SPILJAK AMNA
  16. SLOBODA ADNA
  17. SMAJIĆ BERIN
  18. SPAHIĆ AJLA
  19. ŠARIĆ AMINA
  20. ŠOŠKIĆ SANIDA
  21. ŠPIODIĆ HALIMA

ODJELJENJE: II-4
RAZREDNIK: Bečarević Merima
ŠKOLA: POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA
ZANIMANJE: PREHRAMBENI TEHNIČAR

  1. AJANOVIĆ DANIS
  2. ALAĐUZ KENAN
  3. BAŠIĆ HARIS
  4. BEŠLIĆ IVONA
  5. ČAJIĆ AJLA
  6. DINAR AID
  7. DUPOVAC NADZA
  8. ĐULIĆ ELVIR
  9. FAZLIBAŠIĆ MIRELMA
  10. GIGIĆ LAMIJA
  11. HASIĆ ELDAR
  12. HORMAN RAISA
  13. KABULOVIĆ ALMEDIN
  14. KAZIĆ LAMIJA
  15. KORJENIĆ DAMIR
  16. LAKAČA AJLA
  17. OMEROVIĆ IMRAN
  18. SALČIN MEDINA
  19. TARAHIJA ANEL
  20. ZELIĆ MIRZA

ODJELJENJE: II-5
RAZREDNIK: SERDAREVIĆ NERMANA
ŠKOLA: MAŠINSKA STRUČNA
ZANIMANJE: AUTOMEHANIČAR

AUTOMEHANIČAR

  1. BUKVA DANIS
  2. ĆATIĆ AMAR
  3. DAIDŽIĆ IBRAHIM
  4. ĐERZIĆ ALMEDIN
  5. HASKIĆ AJDIN
  6. HODŽIĆ MALIK
  7. KARIĆ ELMIN
  8. KOMAR SALKO
  9. KURTIĆ ADNAN
  10. LUKOMIRAK OSMAN
  11. MUHAREMOVIĆ FETIJA
  12. MUJANOVIĆ ELMIR
  13. MUŠANOVIĆ EMIR
  14. SIRAR FARIS
  15. SULJIĆ HARUN
  16. TERMIZ MIRZA
  17. TRTOVAC HARIS
  18. TUFO NEDIM
  19. TURKOVIĆ KADIR

ODJELJENJE: II-6
RAZREDNIK: Serdarević Nermana
ŠKOLA: MAŠINSKA STRUČNA

ZANIMANJE: BRAVAR

  1. AVDIĆ ADEMIR
  2. BAJRIĆ NEHRUN
  3. BEGIĆ ADNAN
  4. ČANO SUAD
  5. ČOVIĆ MIRNES
  6. ČOVIĆ SINAN
  7. DAGIĆ ADIS
  8. DURMO NERMIN
  9. GOLUBIĆ BENJAMIN
  10. HADŽIĆ ARMIN
  11. ISMAILI AMIN
  12. KADRIĆ HARIS
  13. KARIŠIK FARIS
  14. KORO DINI
  15. KRASNIĆI IBRAHIM
  16. KRČALO HAZIM
  17. KURTOVIĆ DENIS
  18. MUJKIĆ NEDIM
  19. NOVALIĆ SENID
  20. PECIKOZA NEDŽAD
  21. SELIMOVIĆ NEDIM
  22. SELIMOVIĆ NERMIN
  23. ŠUTKOVIĆ AMEL
  24. TAHIROVIĆ AMIN

ODJELJENJE: II-7
RAZREDNIK: Telarević Lejla
ŠKOLA: GRAĐEVINSKA STRUČNA
ZANIMANJE: MOLER/KERAMIČAR

MOLER

  1. ALISPAHIĆ SINAN
  2. BAKIJA ELDAR
  3. BOJA ANES
  4. BUŽO ERNAD
  5. ČOMOR ELMIN
  6. HAKALOVIĆ AMAR
  7. KAZIĆ RIJAD
  8. KEREŠ ILHAD
  9. KONDŽIĆ HASAN
  10. NOVALIJA ALEN
  11. ŠALJA SENAD

KERAMIČAR

  1. AJUKIĆ ADEL
  2. BRKIĆ ADNAN
  3. HUJIĆ BERIN
  4. ISIĆ IBRAHIM
  5. KAPO ALMIR
  6. MUŠANOVIĆ ADNAN
  7. SALIHOVIĆ HAMZA
  8. ŠAKOTA VEDRAN
  9. ŠEHO MUAMER
  10. ŠUŠA SALKO
  11. ZULIČIĆ NIHAD
  12. ŽUNIĆ EJDIN

ODJELJENJE: II-8
RAZREDNIK: Demirović Elma
ŠKOLA: TEKSTILNA STRUČNA
ZANIMANJE: KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ

  1. ČIČKO NEJRA
  2. ČOHODAR AJLA
  3. DUGONJIĆ AJLA
  4. DURMO AMELA
  5. GUTA MERIMA
  6. HADŽOVIĆ ELMA
  7. KAHRICA SAMRA
  8. KARIĆ LAMIJA
  9. LUČKIN ANELA
  10. MUJANOVIĆ NERMINA
  11. MULAOMEROVIĆ ARNELA
  12. OTAJAGIĆ SUADA
  13. SELIMOVIĆ NERMANA
  14. SMAJIĆ EMRA
  15. STRUGA NERMINA
  16. ŠENDEROVIĆ ELMA
  17. TAHIROVIĆ ALMINA
  18. ZUKIĆ ALDIJANA

ODJELJENJE: II-9
RAZREDNIK: Agić Nermina
ŠKOLA: TRGOVINSKA STRUČNA , UGOSTITELJSKA STRUČNA
ZANIMANJE: PRODAVAČ, KUHAR

PRODAVAČ

  1. ISMAILI ALMIR
  2. KARIĆ ADISA
  3. KOVAČ SELMA
  4. KURTIĆ NAFIJA
  5. PROHA ABDEL
  6. SMAJIĆ AMIR
  7. ZAHIROVIĆ EMINA

KUHAR

  1. BAJRAKTAREVIĆ AMELA
  2. DELIĆ ADNA
  3. DULIĆ ANER
  4. EJUBOVIĆ ADNAN
  5. FAZLIĆ ALI
  6. HADŽAJLIĆ MERIMA
  7. HODŽIĆ ISMAIL
  8. KADIĆ AMINA
  9. KATKIĆ AMINA
  10. KOLENDA ALMEDIN
  11. KOZIĆ ILHAN
  12. MERDANOVIĆ ADI
  13. MUJIČIĆ BELMA
  14. SUBAŠIĆ MERISA
  15. TABAK ANES

ODJELJENJE: II-10
RAZREDNIK: Hadžić Muhidin
ŠKOLA: STRUČNA ŠKOLA USLUŽNIH DJELATNOSTI
ZANIMANJE: FRIZER-VLASULJAR

  1. ĐENDUŠIĆ ENA
  2. EJUBOVIĆ LEJLA
  3. HAJROVIĆ SAIDA
  4. HASANBAŠIĆ LEJLA
  5. HODŽĆ AJLA
  6. HODŽIĆ AMINA
  7. HODŽIĆ ARIJANA
  8. IBRAHIMOVIĆ BELMA
  9. ISIĆ AMINA
  10. KAZIĆ LEJLA
  11. KEč MELISA
  12. KOVAČEVIĆ ERMA
  13. KRAJIŠNIK ZERINA
  14. MEHOVIĆ AJLA
  15. MUQAJ MUNIRA
  16. ROGOJ ELMA
  17. ŠUKALO ADEL
  18. TUFO HANA
  19. ZEBA MELISA