Odjeljenje IV

ODJELJENJE: IV-1
RAZREDNIK: Šeremet Jasmina
ŠKOLA: GIMNAZIJA


Društveno izborno područje

  1. AŠČERIĆ EDIN
  2. ATTAR MUHAMED
  3. BAŠIĆ NAĐA
  4. ČOLO ADITA
  5. DELJKOVIĆ AJLA
  6. DŽELILOVIĆ AJDIN
  7. HADŽIBEGOVIĆ EMIR
  8. HADŽIĆ SENIJJA
  9. HODŽIĆ BELMA
  10. HORMAN AMNA
  11. HORMAN NIHAD
  12. HUSKIĆ ADMIR
  13. IBIŠEVIĆ AMILA
  14. KABULOVIĆ DŽENANA
  15. KAZIĆ ELMA
  16. KOVAČEVIĆ SELMA
  17. MASLEŠA EDINA
  18. MERDŽANIĆ LEJLA
  19. MUJIĆ AMRA
  20. MUSIĆ ALDIJANA
  21. PALJANIN EMIR
  22. SELIMOVIĆ NEJRA
  23. ŠARIĆ AMAR
  24. ŠEHOVIĆ HANA

ODJELJENJE: IV-2
RAZREDNIK: Bajrić Jazid
ŠKOLA: GIMNAZIJA


Matematičko-informatičko izborno područje

  1. CEPIĆ HAMZA
  2. GOLUBIĆ VEDAD
  3. MALJIĆ AMNA
  4. MUJIĆ FARUK
  5. OMEROVIĆ LEJLA
  6. PEZO ABDURAHMAN
  7. ŠABIĆ NEDIM
  8. ŠARIĆ MELISA
  9. ŠARIĆ SAIDA

Prirodno izborno područje

  1. ABDO AMIRA
  2. ABDO BERINA
  3. DRINČIĆ LEJLA
  4. ĐINO DŽENITA
  5. EJUBOVIĆ TARIK
  6. ELEZOVIĆ AMINA
  7. HUKIĆ EDNA
  8. ISMIĆ ANERA
  9. IZAIRI NEJLA
  10. KEČO BERINA
  11. MADŽAK INES
  12. NIZIĆ SELMA
  13. SMAJEVIĆ LEJLA

ODJELJENJE: IV-3
RAZREDNIK: Bajrić Halid
ŠKOLA: MAŠINSKA TEHNIČKA
ZANIMANJE: MAŠINSKI TEHNIČAR KONSTRUKTOR NA RAČUNARU

  1. ČEKRLIJA ADIS
  2. ČIMPO ALEN
  3. ĆOSIĆ ALMEDIN
  4. DINAR AJDIN
  5. DURAKOVIĆ NEDIM
  6. HORMAN MUSTAFA
  7. HRNJIĆ AVDO
  8. IBRIŠIMOVIĆ FARIS
  9. JAPALAK AMIR
  10. KALEM MIRNES
  11. KASUM ĐENAN
  12. KEČO ALDIN
  13. KRBEZLIJA RAMO
  14. LJUMA SENAD
  15. MARIĆ MELISA
  16. MASLEŠA AMAR
  17. MASLEŠA DAMIR
  18. MUKIĆ ANESA
  19. MUSTAFIĆ ALMA
  20. PAMUK RIJAD
  21. RAHIMIĆ HAMZA
  22. RAMIĆ ADIN
  23. RUSTEMI AFRODITA
  24. SELIMOVIĆ AMER
  25. SKOPLJAK SUMMEJA
  26. ŽOLJA EMIN

ODJELJENJE: IV-4
RAZREDNIK: Lučić Stjepan
ŠKOLA: GRAĐEVINSKA TEHNIČKA
ZANIMANJE: ARHITEKTONSKI TEHNIČAR

  1. BAHTANOVIĆ BELMA
  2. BABIĆ TEO
  3. BEKRIJA NEJRA
  4. BITINOVIĆ EDINA
  5. BUŽO ESMA
  6. ČENGIĆ AMAR
  7. ČOMOR DŽENAN
  8. HUJIĆ AIDA
  9. IBRAHIMOVIĆ DENIS
  10. KADRIĆ ADI
  11. KAJANOVIĆ ILMA
  12. KREŠEVLJAK HANIJA
  13. MORINA IRMA
  14. MORINA LAMIJA
  15. MUHIBIĆ SELMA
  16. SADIKOVIĆ ZANA
  17. SMAJIĆ LAMIJA
  18. ŠEHIĆ MERJEMA
  19. ŠLJIVO MELISA

ODJELJENJE: IV-5
RAZREDNIK: Nizić Azra
ŠKOLA: POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA
ZANIMANJE: PREHRAMBENI TEHNIČAR

  1. BEGANOVIĆ AJLA
  2. BEGOVIĆ SUMEJA
  3. BEHA EDVIN
  4. ĆIBO EMMA
  5. DELIĆ MERSIDA
  6. FAZLIBAŠIĆ BELMA
  7. HAKALOVIĆ SENAIDA
  8. HERENDA ERMIN
  9. HORMAN ADELA
  10. HORMAN AJLA
  11. HORMAN ERNA
  12. IMAMOVIĆ ADELISA
  13. JAPALAK AJLA
  14. KAZIĆ NERMINA
  15. KURTIĆ AMILA
  16. MARIĆ MERIMA
  17. MASLO ALDINA
  18. MEHREMIĆ MERIMA
  19. MEMIĆ AMAR
  20. MERDANOVIĆ AJLA
  21. MULAGIĆ LAJLA
  22. MUJANOVIĆ DENIS
  23. MUJEZINOVIĆ ALEM
  24. NIZIĆ LAMIJA
  25. OKERIĆ ASMIR
  26. PRELJEVIĆ VEHBIJA
  27. SALIHAGIĆ ARMIN
  28. UZUN ALDIJANA

ODJELJENJE: IV-6
RAZREDNIK: Mujić Maid
ŠKOLA: UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA
ZANIMANJE: UGOSTITELJSKI TEHNIČAR

  1. ALIĆ HAMZA
  2. AVDIĆ AMER
  3. BAJRIĆ AZRA
  4. BIRDŽO AMINA
  5. BOJA ARMEN
  6. BOJA ELMA
  7. BOJA MIRAD
  8. ČAJIĆ FARIS
  9. ČEKRLIJA AMINA
  10. ĆESKO AMINA
  11. DEMIROVIĆ NELDIN
  12. DŽELKO ORHAN
  13. FATIĆ NIHAD
  14. HORMAN MIRNESA
  15. HUJIĆ TARIK
  16. KNEŽEVIĆ ILIJANA
  17. MEHIĆ DŽANA
  18. NUHANOVIĆ SANIN
  19. PAMUK NIZAMA
  20. POPARA EDVIN
  21. REIZBEGOVIĆ DŽENITA
  22. SAJNICA ADNA
  23. SELMANOVIĆ ELHAN
  24. SELMANOVIĆ ILHAN
  25. SMAJLOVIĆ MIRZA
  26. SPAHIĆ MEHMED
  27. ŠARIĆ MIRZA
  28. ŠEHOVIĆ HAMZA
  29. ŠKORO TARIK
  30. TEPIĆ EDVIN