Posjeta bivšeg učenika i atletičara

Čast nam je danas bilo ugostiti bivšeg učenika i uspješnog sportistu, Aliju Imamovića. Alija je aktivni reprezentativac Bosne i Hercegovine u atletici,
a svoje velike atletske uspjehe postizao je upravo za boje Srednjoškolskog centra Hadžići. Povod njegove posjete je afirmacija sporta među učenicima osnovnih i srednjih škola te poticanje učenika na bavljenje sportom. U ime organizacije NGO MARATHON SARAJEVO dogovoren je novi projekat sa našom školom u koji će se uključiti i učenici, kroz volontiranje i generalno kroz bavljenje sportom. Voditelji projekta bit će prof. sporta Lejla Telarević, ispred JU Srednjoškolskog centra Hadžići i NGO MARATHON SARAJEVO. Ovom prilikom Alija Imamović je uručio direktoru svoj startni broj sa Sarajevskog polumaratona čime se zahvalio na podršci i budućoj saradnji.