Uručen vrijedan poklon firme Bijela tehnika Hadžići

Dobrota i plemenitost su vrline koje obogaćuju život i donose sreću i zadovoljstvo onima koji pomažu. Braća Mirnes i Tarik Fatić, vlasnici firme Bijela tehnika iz Hadžića danas svojim poklonom nisu usrećili samo sebe. Vrijednom donacijom mašine za šivanje obradovali su i naše učenice – buduće krojačice. Ovaj poklon je zaista došao u prave ruke jer će na njemu nastajati predivne kreacije naših učenica. Inače, naši sugrađani, Mirnes i Tarik, poznati su po aktivnom angažmanu u pružanju pomoći drugima i u podršci različitim humanitarnim akcijama. Ovo nije njihova prva saradnja sa našom školom jer su nam već ranije donirali mašinu za pranje veša. Još jednom se iskreno zahvaljujemo na vrijednom poklonu. Vaša podrška puno znači našoj školskoj zajednici, te nam omogućava da nastavimo obrazovanje u još boljim uslovima.