SVEČANO OBILJEŽAVANJE 25. MARTA – DANA ŠKOLE

Dan škole je poseban dan u životu i radu svih nas koji boravimo u školi. To je dan kojim slavimo sve generacije koje su iz ove škole izašle, one koje trenutno pohađaju školu, a svakako i dan kada razmišljamo i o budućnosti i o onima koji će tek zakoračiti u našu zajednicu – bilo da su to učenici, nastavnici ili oni koji vrijedno doprinose ovom obrazovnom okruženju. Svečanom obilježavanju našeg 46 rođendana prethodile su detaljne pripreme da bi danas naša škola zasjala u punom sjaju. Bogatom kulturno-umjetničkom programu prisustvovali su učenici, profesori škole kao i brojni gosti koji su ovom prilikom došli slaviti uspjehe JU Srednjoškolski centar Hadžići. Središnji dio današnje manifestacije je dramsko ostvarenje pod nazivom ”OD KULINA BANA DO NAŠIJEH DANA” autorice prof. Jasmine Šeremet u izvedbi kreativnih i vrijednih učenika. Po okončanju priredbe profesorima – učesnicima uručeni su certifikati za uspješno učešće u CANDI PROJEKTU. Ovom priikom se zahvaljujemo svim učenicima – učesnicima, mentorima, koordinatorima ali i gostima koji su svojim prisustvom uveličali ovu našu današnju svečanost. Nadamo se da ćemo se i dogodine sresti na istom mjestu i proslaviti neke nove uspjehe i pobjede.