U  petak, 17. juna ispraćena je 44 generacija maturanata

Svečanom manifestacijom koja je jednim dijelom  održana u našoj školi, a drugim dijelom u JU KSIRC, u  petak, 17. juna ispraćena je 44 generacija maturanata JU Srednjoškolski centar Hadžići. Podjelom diploma i pohvala naši maturanti su zvanično ušli u svijet odraslih a podršku su im i ovaj put pružili njihovi roditelji, prijatelji kao i profesori koji su ih pratili tokom njihovog srednjoškolskog obrazovanja.
U toku svog obraćanja direktor škole, Selver Ejubović, poželio je maturantima da na svim poljima ostvare uspjehe, a da vrijeme provedeno u ovoj školi ostane lijepa uspomena.
Pohvale Nastavničkog vijeća za odličan uspjeh učenicima uručio je direktor škole.
Dragi maturanti,  želimo vam da uvijek budete ustrajni i slijedite svoje snove.
Trudite se ostaviti trag, baš kao što ste to učinili i u svojoj školi.

Sretan i uspješan ulazak u svijet odraslih želi vam JU Srednjoškolski centar Hadžići.