Stručno usavršavanje učenika završnog razreda zanimanje frizer – vlasuljar

U sklopu svog stručnog usavršavanja učenice završnog razreda, koje se školuju za zanimanje frizer – vlasuljar, prisustvovale su edukativnom seminaru u hotelu Hills. Organizator seminara je bosanskohercegovačka firma Frizerland, koja se bavi trgovinom frizerske i kozmetičke opreme. Učenica Adna Merdžanovć je bila u ulozi modela, dok su učenice Amila Kazić, Amna Vatrić, Amra Kahvić, Dženeta Kustura, Armana Maslo, Amina Boja i Džejla Fetahović budno pratile svaki frizerski poduhvat frizera Stipe Filipovića. Ovaj svjetski poznati frizer u službi edukatora podijelio je sa nama veliki dio svog iskustva. U pratnji naših učenica na seminaru bile su nastavnica praktične nastave Mediha Topalović i profesorica Jasmina Pezo.