Projekt – Podsticanje održivog i inkluzivnog razvoja u BiH kroz modele cirkularne ekonomije

U organizaciji Centra za politike i upravljanje u JU Srednjoškolski centar Hadžići  održane su radionice na temu „ Podsticanje održivog i inkluzivnog razvoja u BiH kroz modele cirkularne ekonomije“.  Edukativne radionice su realizirane 12.10., 21.10. i 31.10. 2022. godine gdje su učešće uzeli učenici završnih razreda III 8,  IV2, IV3 i IV4. Predavanja je predvodio prof. Vedran Zubić i organizatori CPU-a.

Na radionicama učenici su stekli znanje o cirkularnoj ekonomiji i cirkularnim poslovnim modelima. Također, učenici su stekli praktična znanja koja mogu iskoristiti u svojim domovima, školi, radnim mjestima i poslovima koje budu obavljali.