Ogledni čas iz predmeta Praktična nastava

Priču o nutritivnoj vrijednosti ribe i morskih plodova učenici I-9 odjeljenja su imali priliku često čuti. I danas je na oglednom času iz predmeta Praktična nastava o tome bilo govora. A onda je i sva teorija dobila smisao kada su zajedničkim snagama pripremili ukusno jelo od ovih zdravih namirnica. Da sam proces čišćenja i priprema ribe, kao i serviranje iste nije nimalo jednostavan posao, uvjerili su se naši mladi kuhari. Ali sve su zaboravili kada je uslijedila degustacija njihovim rukama pripremljenih zalogaja. U svakom slučaju bio je ovo jedan vrlo uspješan ogledni čas nastavnika Maida Mujića, a koji je za cilj imao demonstraciju čišćenja, filiranja i posluživanje jela od riba i morskih plodova. Ogledni čas je održan u školskom restoranu.