AktuelnostiObavijest

O B A V I J E S T – Odvijanje nastave u periodu od 12.3.2021. do 26.3.2021. godine

Ovim putem Vas obavještavamo da će se nastava u periodu od 12. 3. 2021. do 26. 3. 2021. godine za sve učenike osnovnih, srednjih i privatnih osnovnih i srednjih škola u Kantonu Sarajevo realizirati po online modelu.

Paralelne škole i srednja muzička škola nastavu također realiziraju po online modelu, u skladu sa Metodologijom realizacije „online“ nastave u Kantonu Sarajevo, Smjernicama za praćenje, vrednovanje i ocjenjivanje učenika tokom online nastave.

Odgojno- obrazovni rad u produženom boravku se također neće odvijati.

Napominjemo da će se nastava u Centrima, Školi za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje, Centru za slijepu i slabovidnu djecu i omladinu, Centru za slušnu i govornu rehabilitaciju realizirati redovno, u prostorijama škole.

Praktična nastava u srednjim stručnim školama će se realizirati po online modelu.

mo.ks.gov.ba