Novogodišnji paketića za mlađu braću i sestre naših učenika

U želji da se u veseloj i vedroj atmosferi dočeka Nova godina, Srednjoškolski centar Hadžići se uvijek u vrijeme ovih praznika potrudi da obraduje porodice naših učenika, a posebno njihove najmlađe članove. Ove godine su Klub Humanitaraca velikodušno pomogli Vijeće učenika, Udruženje mladih “Start” iz Hadžića kao i naši mnogobrojni sugrađani, profesori i učenici. Klub je pripremio 30 novogodišnjih paketića za mlađu braću i sestre naših učenika, i 30 paketa sa namirnicama i higijenskim potrepštinama za iste porodice. Paketi su podijeljeni u okviru svečane priredbe danas u našoj školi. Ovom prilikom se zahvaljujemo svima koji su uzeli učešća u datoj akciji, a svima želimo sretnu i uspješnu Novu 2024. godinu!