Na oproštajnom druženju sa maturantima

Zvono za kraj šestog časa danas je imalo poseban zvuk. Bilo je to zvono koje je označilo kraj jedne srednjoškolske avanture. Učenici završnih razreda okupili su se na tradicionalnom druženju u holu škole koje oni nazivaju posljednjim zvonom. Uz pjesmu, ples, smijeh, ali i poneku suzu prepričavali su doživljaji sa časova, kovali novi planovi. Zajedno sa razednicima, profesorima i školskim drugovima pravili fotografije za uspomenu, sretni i zadovoljni što su uspješno priveli kraju još jedno poglavlje svog života. Oproštajno druženje je bilo puno emocija, radosti i uzbuđenja zbog izazova koji ih čekaju. Donosimo vam djelić atmosfere sa ovog veselog druženja. Naše maturante u nastavku čeka polaganje završnih i maturskih ispita, te im želimo uspjeh i na tom polju.