ČESTITKA POVODOM ZAVRŠETKA ŠKOLSKE GODINE

Dragi učenici, želimo vam sretan završetak školske godine i sretan zasluženi ljetni raspust! Neka vas postignuti uspjeh motivira da budete još bolji i uspješniji u sticanju novih znanja, vještina i spoznaja. Protekla godina je bila prilika da školsko vrijeme provedete u kreativnosti i radu, prijateljstvu i uzajamnom uvažavanju, uz nastavnike koji su vam zajedno s roditeljima, bili istinska podrška u učenju. Dragi učenici, nastavite tradiciju da svojim radom, trudom i zalaganjem potičete i druge školske kolege, dijelite s drugima, budete vrijedni, kreativni i odlučni, i rezultati i dobre ocjene ne mogu izostati! Čestitku upućujemo i roditeljima, jer oni su ti koji svoju djecu izvode na pravi put, kao i profesorima i stručnim saradnicima, koji učenicima šire vidike i uz koje će odrastati u ljude novog vremena, sa željom da i dalje savjesno, odgovorno i dostojanstveno prenose znanje na mlade ljude. I ove godine smo ponosno ispratili još jednu generaciju naših maturanata, koji će svojim istraživaćkim sklonostima, plemenitim aktivizmom osvajati svijet! Njima upućujemo posebnu čestitku sa željom da slobodno i smjelo krenu dalje u osvajanje novih znanja i vještina i naučnih dostignuća, koji trebaju našoj Bosni i Hercegovini!

Uprava škole