ČESTITKA DIREKTORA JU SŠC HADŽIĆI POVODOM 25. MARTA – DANA ŠKOLE

Dragi učenici, poštovani roditelji, kolegice i kolege, partneri i prijatelji škole!
U ime kolektiva JU SŠC Hadžići i u svoje lično ime, koristim se prilikom da vas pozdravim,
te da vam poželim dobrodošlicu na online priredbu, povodom 43. rođendana naše škole.
Škola je usamljena i utišana bez svojih učenika i nastavnika, ali je online oživljena.
Svjesni smo činjenice da bi se danas u našoj školi čula pjesma, smijeh, pozdravi, govori i čestitke naših
dragih gostiju i nadasve svečanost i zabava koju bi upriličili naši vrijedni učenici i profesori.
730 učenika i 84 uposlenika zaslužuju zaista čestitke, jer su uprkos ovoj pošasti, koja je zahvatila cijelu planetu,
u nepredviđenim i otežanim uslovima pokazali da možemo više i bolje. Pokazali da smo jedna velika složna porodica.
Školu činimo svi mi, pa iako je škola trenutno poluprazna, ona živi i svi je slavimo dok živimo!
Sretan Dan škole, u nadi da će sve ovo brzo proći i da ćemo sljedeći Dan škole proslaviti zajedno u školi.
Budite nam dobro i zdravo, ostanite kući i mislite na svoje zdravlje i zdravlje onih koje volite!

Selver Ejubović, direktor škole

Ispod možete pogledati kompletnu online priredbu povodom Dana škole.