Zahvalnica za saradnju, podršku i učešće u STEAM aktivnostima

U cilju popularizacije STEAM obrazovanja kod mladih a u okviru istoimenog projekta, Udruženje Centar za razvoj i promociju inovatorstva, tehnike i informacionih tehnologija – CRPIT”, realiziralo je u našoj školi radionicu za učenike četvrtih razreda. O mogućnostima i potencijalima STEAM obrazovanja na današnjoj radionici govorili su prof dr. Adis Muminović, doc.dr. Adi Pandžić, Dado Durić i Anes Hadžiomerović. Nakon radionice upriličena je diskusija u sklopu koje su predavači odgovarali na učenička pitanja. Ovom prilikom ispred Udruženja uručena je i zahvalnica JU Srednjoškolskom centru Hadžići za saradnju, podršku i učešće u STEAM aktivnostima. Zahvalnicu je preuzeo naš direktor, Admir Bašić.