Uspjeh na završnom Atletskom kupu

Na samom završetku nastavne godine naši učenici nam donose dva prva, tri druga i jedno treće mjesto, i naravno, prvo ekipno mjesto. Riječ je postignutim rezultatima na takmičenju u sklopu finalnog Atletskog kupa Kantona Sarajevo koje je održano jučer. Uspjeh, borbenost i zalaganje na atletskim stazama dalje vodi naše atletičare u samu završnicu ovog takmičenja na federalnom nivou. Svi putevi vode u Tuzlu, gdje će naši učenici 11. juna odmjeriti svoje sposobnosti sa najboljim učenicima sa prostora Federacije Bosne i Hercegovine. Našim takmičarima i njihovom mentoru, prof. Aldinu Ramiću, čestitamo na dosadašnjem uspjehu sa željom da i dalje budu brži, bolji, jači. Svakako se zahvaljujemo i treneru Muhamedu Fisoviću, našem dugogodišnjem saradniku na polju atletike i nesebičnoj stručnoj pomoći.