Učešće na obilježavanju Ramazanskog bajrama u JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti

Učenici naše škole su dana 06.06. 2019. realizovali posjetu JU Srednje škole poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti s ciljem obilježavanja Ramazanskog bajrama. Ovu posjetu su također realizovale JU Prva gimnazija Sarajevo, JU Srednja tehnička škola grafičkih tehnologija dizajna i multimedije Ilidža te JU Srednja medicinska škola Jezero u svrhu druženja srednjoškolaca, razvijanja saradnje i zajedničke realizacije bajramske svečanosti. Svaka od navedenih škola se predstavila jednim dijelom bajramskog programa a ta cast od učenika naše škole pripala je Amni Horman, Ljaroši Beneru, Halimi Špiodić, Edi Jahiću, Merdanović Adiju i članovima hora u izvedbi par ilahija, sevdalinki i učenju Kur’ana.  Zbog odziva i samog učešća ovom prilikom su uručene zahvalnice školi i učenicima. Sve čestitke učenicima na odzivu i lijepom prezentiranju škole.