U organizaciji Akademije za ljepotu, frizerske, kozmetičke, masažne i terapijske usluge Brezar održano takmičenje

U organizaciji Akademije za ljepotu, frizerske, kozmetičke, masažne i terapijske usluge Brezar održano je takmičenje na kojem su učešće uzeli i učenici JU Srednjoškolski centar Hadžići. U izradi retro frizure učenica Ajla Termiz pokazala je svoju uspješnost i vještine, ali ljubav prema svom budućem zanimanju. Njena mentorica je bila nastavnica praktične nastave Mejrima Fazlić, dok je ulogu modela imala učenica Adna Šehić. Ovo takmičenje je ujedno i bila prilika da se usvoje i nova znanja i tehnologije iz domena uslužnih djelatnosti, ali i steknu nova prijateljstva. Čestitamo našem timu na uspješnosti u obavljanju takmičarskih zadataka i dostojanstvenom predstavljanju naše škole.