U Ambasadi Švicarske upriličeno svečano polaganje završnog ispita iz predmeta Kuharstvo

U Ambasadi Švicarske jučer je upriličeno svečano polaganje završnog ispita iz predmeta Kuharstvo (praktičan rad) naših učenika, Hamze Šehovića i Ilijane Knežević. Hamza i Ilijana su učenici ugostiteljskog smjera i u Ambasadi su obavljali svoju praktičnu nastavu. Njihovi mentori bili su Maid Mujić i Jusuf Račić. Svečanom ručku, koji su Hamza i Ilijana pripremili za svoje mentore prisustvovali su i zvanice i gosti koji su bili okupljeni oko nedavno završenog projekta opremanja Kabineta za gastronomiju u našoj školi. Ovo je ujedno bila prilika da se uruče i zahvalnice u ime Srednjoškolskog centra Hadžići, ali i razgovara o nastavku saradnje naše škole i Ambasade Švicarske.