POSJETA MUZEJU I STRUČNI IZLET

U utorak, 18.10.2022. godine odjeljenje III3 Arhitektonski tehničar, uz prisustvo razrednika Lučić Stjepana i profesorice Teskeredžić Senade su bili u obilasku Zemaljskog muzeja, gdje su posjetili odjele za prirodnu nauku, antropologiju i arheologiju. Uz prisustvo vodiča su saznali više o navedenim odjelima i njihovim izložbama. Nakon posjete muzeja, prisustvovali su času u Srednjoj Građevinsko-geodetskoj školi, gdje ih je ugostio direktor škole Demir Asmir i njegov zamjenik Čolpa Mirzet uz profesore Šeta Svjetlanu i Zuhrić Edina. Na času projektovanja su se družili sa učenicima III-a, gdje su učestvovali u različitim aktivnostima na kojima su podjelili svoje znanje i pokazali svoje vještine.