Pismo dobrodošlice našim učenicima

Dragi naši učenici, želimo vam dobrodošlicu i sretan i uspješan rad u drugom polugodištu tekuće školske godine.

Priželjkivali smo pozdravnu poruku uputiti vam putem školskog razglasa, gdje bi vam u učionici toplu dobrodošlicu poželjeli vaši vrijedni profesori.

Iako je iza nas, skoro godina puna izazova, rada u online okruženju, sigurni smo u vašu spremnost da odgovorite novim zahtjevima koji nam svima predstoje.

Ipak, veći izazovi očekuju maturante, koji će, nadamo se svoje obrazovanje završiti u redovnom nastavnom procesu i ispit zrelosti položiti s najboljom ocjenom.

Budite zdravi, vrijedni i  uspješni i sigurni u podršku vaših odgovornih profesora.

Kolektiv JU Srednjoškolski centar Hadžići