Naše predstavljanje na Sajmu srednjih škola

Velikoj promociji srednjih škola sa područja Kantona Sarajevo odazvala se i JU Srednjoškolski centar Hadžići. U odličnoj atmosferi i samo za ovo okupljanje prilagođenom ambijentu budući srednjoškolci su se mogli informisati o nastavku svog obrazovanja. Kroz prezentaciju, izložbu radova naših učenika i ugodan razgovor učenici devetih razreda saznali su više o smjerovima i zanimanjima za koja se mogu obrazovati u JU Srednjoškolski centar Hadžići, ali i mogućnosti zapošljavanja po okončanju svog školovanja. Organizatori Sajma su Zajednica srednjih škola i Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo dok su i suorganizatori Privredna komori Kantona Sarajevo i Udruženje poslodavaca Kantona Sarajevo, Obrtnička komora. Osim Dana otvorenih vrata koje realizujemo u matičnoj školi, ovo je još jedna prilika da promovišemo uspješnost u radu škole i aktivnosti koje realizujemo tokom cijele godine.