GIZ posjeta 11.06.2021. godine

U okviru uspješne saradnje i dosada realizovanih projekata, danas su  našu školu posjetile delegacije SDC-a i GIZ-a.  Delegaciju su ÄŤinili Katrin Ochsenbein, Chantal Felder, Almir Tanović, ispred Ĺ vicarske ambasade te Natalija el Hage, direktorica GIZ-a za Bosnu i Hercegovinu i Crnu Goru,  Izabel Rapp, voditeljica programa TVET,  Amra Muratović, koordinator za Kanton Sarajevo i profesor Naser Ĺ ećerović, prevoditelj. U pratnji  direktora škole, Selvera Ejubovića, profesora i saradnika škole gosti su obišli školske prostorije, kabinete i radionice. Domaćini su upoznali posjetioce sa organizacijom nastavnog procesa, školskim uspjesima  i planovima za budućnost. Bila nam je izuzetna ÄŤast ugostiti naše saradnike i partnere iz SDC-a i GIZ-a.  Ovom posjetom potvrÄ‘ena je dosadašnja uspješna saradnja SDC-a, GIZ-a i JU Srednjoškolskog centra HadĹľići, kao i nastavak zajedniÄŤkih aktivnosti.