Čestitka povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine

Danas, kada je naša državnost neupitna, s ponosom se prisjećamo 25. novembra 1943. kada su narodi Bosne i Hercegovine izrazili odlučnost da njihova zemlja bude zajednica sazdana na viševijekovnoj tradiciji uvažavanja i suživota naroda, kultura i religija – zajednica u kojoj će biti osigurana puna ravnopravnost svih. Ponos na državni kontinuitet i identitet naše domovine kao i bogatstvo različitosti obavezuju nas sve da uvažavamo i čuvamo istinu o Odlukama ZAVNOBiH-a,o svojoj historiji, postojanju, o onima koji su izgubili svoje živote braneći je radi zajedničke budućnosti. Dragi učenici i roditelji, profesori i uposlenici Srednjoškolskog centra Hadžići upućujemo vam iskrene čestitke povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine!
Budite nam zdravi i nastavite našu domovinu braniti znanjem i časnim radom.