AHK-nagrada za stručno obrazovanje ustanova u BiH

Pod pokroviteljstvom Ambasade Savezne Republike Njemačke, već dvije godine Predstavništvo njemačke privrede u Bosni i Hercegovini dodjeljuje AHK nagradu za stručno obrazovanje. To je nagrada za stručno obrazovanje i namijenjena je kompanijama i obrazovnim ustanovama u BiH koje se zajednički i vlastitim inicijativama angažuju za praktično dualno stručno obrazovanje prilagođeno potrebama privrede u Bosni i Hercegovini.
Školske 2018/2019. godine, kada je prvi put dodijeljena „AHK-nagradu za stručno obrazovanje“, naša škola je osvojila treće mjesto i to u kategoriji najboljih primjera saradnje kompanija i obrazovnih ustanova.
Čast nam je i zadovoljstvo što AHK- i ove godine ide u ruke Srednjoškolskog centra Hadžići i firme Akova Impex d.oo za dobru saradnju u stručnom obrazovanju.