POČETAK NASTAVE U ŠKOLSKOJ 2024/2025. GODINI

Dragi učenici i učenice,

dobrodošli u novu školsku godinu! Bilo da ste već dio naše školske zajednice ili tek započinjete svoje srednjoškolsko putovanje, pred vama su nove prilike, izazovi i uspjesi.
Svaka školska godina donosi nove lekcije, ne samo iz knjiga, već i iz svakodnevnog života. Želimo vam da hrabro koračate u novoj školskoj godini, da se posvetite sticanju novih znanja i iskustava, ali i da se radujete novim prijateljstvima koja će vam uljepšati srednjoškolske dane.
Naša škola nije samo mjesto za učenje – ona je i prostor u kojem ćete se razvijati, otkrivati svoje talente, ali i izgrađivati vrijednosti koje će vas pratiti kroz cijeli život.

Želimo vam puno uspjeha u ovoj školskoj godini i radujemo se svemu što ćemo zajedno postići!
Sretno!

Nastava za sve učenike počinje u ponedjeljak, 2. septembra 2024. godine i odvija se po rasporedu časova koji će učenicima dostaviti razrednici.
UČENICI PRVIH RAZREDA – Nastava za učenike koji ove godine polaze u prvi razred počinje u prvoj smjeni (od 8.00 sati), a njihovi razrednici prozvat će ih taj dan po odjeljenjima.
PRVA SMJENA (od 8.00 sati): III1, III2, III3, III4, III9.
DRUGA SMJENA (od 14.00 sati) učenici od II1 do II9, od III5 do III8 i od IV1 do IV4.